45

zostaw wiadomość
31,07 zł/m2 cena: 1 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia oferuje lokal położony w dzielnicy Stary Zdrój. 
Lokal w doskonałej lokalizacji przy głównym komunikacyjnym oraz ciągu pieszych .
Nieruchomość składa się z 5 pomieszczenie , do dowolnej aranżacji.
Lokal przeznaczony pod nieuciążliwą działalność ( znajduje się w na parterze kamienicy budynku mieszkalnego).
Lokal wymaga remontu co daje możliwość zaadaptowania pomieszczeń w dowolny sposób.
Serdecznie zapraszam na prezentację i po więcej informacji .

Ewelina Popławska - Zdanowicz 
tel. 513-130-023
 

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty SCS-LW-4770
Powierzchnia 48,28 m²
Powierzchnia użytkowa 48,28 m²
Piętro parter
Standard
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu do remontu
Rodzaj lokalu jednopoziomowy

Wałbrzych, Śródmieście
lokal na wynajem

SCS-LW-4195

Do wynajęcia oferuję hale / lokal użytkowy z przeznaczeniem handlowym, usługowym lub magazynowym w odległości 400 m od Placu Grunwaldzkiego w Wałbrzychu. W lokalu dostępne : energia i woda. Do ceny najmu należy doliczyć opłaty za media. Wydzielony podjazd dla samochodów ...

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
22,00 zł
cena 1 342
lokal na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście
oferta specjalna
lokal na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
lokal na wynajem

SCS-LW-5002

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu jednego pokoju z trzech dostępnych w lokalu usługowym w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu. Lokal składa się z :  poczekalni , kuchni i łazienki do wspólnego użytku z pozostałymi najemcami oraz oferowanego do ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
60,00 zł
cena 1 200
lokal na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście