50

zostaw wiadomość
22,00 zł/m2 cena: 1 342 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia oferuję hale / lokal użytkowy z przeznaczeniem handlowym, usługowym lub magazynowym w odległości 400 m od Placu Grunwaldzkiego w Wałbrzychu.
W lokalu dostępne : energia i woda.
Do ceny najmu należy doliczyć opłaty za media.
Wydzielony podjazd dla samochodów pod sam lokal / hale.

Podana cena jest ceną netto i należy doliczyć do niej podatek Vat.

Serdecznie zapraszam na prezentację !!!

Ewelina Popławska
tel. 513-130-023

email : e.popławska@sukcesnieruchomości.pl

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty SCS-LW-4195
Powierzchnia 61,00 m²
Piętro parter
Opłaty wg liczników prąd, woda
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Przeznaczenie lokalu biurowo - magazynowy, handlowo-usługowy, handlowy, inny, magazynowy, usługowy
oferta specjalna
lokal na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
lokal na wynajem

SCS-LW-5002

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu jednego pokoju z trzech dostępnych w lokalu usługowym w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu. Lokal składa się z :  poczekalni , kuchni i łazienki do wspólnego użytku z pozostałymi najemcami oraz oferowanego do ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
60,00 zł
cena 1 200
lokal na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Stary Zdrój
lokal na wynajem

SCS-LW-4770

Do wynajęcia oferuje lokal położony w dzielnicy Stary Zdrój.  Lokal w doskonałej lokalizacji przy głównym komunikacyjnym oraz ciągu pieszych . Nieruchomość składa się z 5 pomieszczenie , do dowolnej aranżacji. Lokal przeznaczony pod nieuciążliwą działalność ( znajduje ...

Powierzchnia
48,28 m2
Piętro
parter
Cena za m2
31,07 zł
cena 1 500
lokal na wynajem - Wałbrzych, Stary Zdrój