49

zostaw wiadomość
27,24 zł/m2 cena: 1 400 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia oferuję 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze IV piętrowego bloku.
Mieszkanie , jasne , widne i słoneczne z bardzo przyjemnym widokiem.
Nieruchomość składa się z :
- 3 pokoi 
- kuchni z oknem
- łazienki z wc 
- przedpokoju.
Mieszkanie częściowo umeblowane.
Czynsz najmu 1400 zł +  opłaty do spółdzielni 655,86 zł ( zawierają fundusz remontowy, koszty zarządu , zaliczkę za ogrzewanie ) + woda , prąd , gaz ( wg liczników ) + śmieci wg ilości osób zamieszkałych.

Serdecznie zapraszam na prezentację .
Oferta biura nieruchomości , wymagana kaucja i prowizja dla pośrednika.
 
Ewelina Popławska - Zdanowicz 
tel. 513-130-023

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty SCS-MW-5069
Powierzchnia 51,40 m²
Powierzchnia użytkowa 51,40 m²
Liczba pokoi 3
Piętro wysoki parter
Technologia budowlana beton, płyta
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 656 PLN
Okna PCV
Balkon jest
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

SCS-MW-5056

Do wynajęcia  oferuje piękne , nietuzinkowe mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście . Mieszkanie w wyjątkowej kamienicy , wyremontowanej z zewnątrz jak i w wewnątrz. Mieszkanie składa się z : pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, przedpokoju i schowka ...

Powierzchnia
33,95 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
44,18 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na wynajem

SCS-MW-5058

Do wynajęcia oferuję mieszkanie położone na pograniczu Szczawna Zdroju i Białego Kamienia. Mieszkanie składa się z : - dużego przestronnego pokoju - aneksu kuchennego  - łazienki - przedpokoju  - garderoby z miejscem na pralkę  Mieszkanie umeblowane i wolne ...

Powierzchnia
31,08 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
41,83 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Biały Kamień
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

SCS-MW-5061

Do wynajęcia oferuje bardzo ciekawe , funkcjonalne mieszkanie położona na parterze budynku w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie składa się z : pokoju z aneksem kuchennym ( z wyjściem balkonowym na podwórko należące do wspólnoty ), łazienki i przedpokoju. W pokoju została ...

Powierzchnia
28,08 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
48,08 zł
cena 1 350
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na wynajem

SCS-MW-5064

Do wynajęcia oferuję bardzo ładną  , komfortową kawalerkę  położoną w spokojnym miejscu na Nowym Mieście . Mieszkanie położone na 3 piętrze zadbanej kamienicy. Nieruchomość składa się z : pokoju, otwartego aneksu , garderoby oraz łazienki. Mieszkanie umeblowane.  Dodatkowym ...

Powierzchnia
27,80 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
53,96 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Nowe Miasto