50

zostaw wiadomość
41,31 zł/m2 cena: 1 200 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia , oferuję małe , zgrabne mieszkanie w dzielnicy Biały Kamień. 
Na 29 m2 składa się : mała kuchnia, łazienka z wc i dwa pokoje ( w tym jedna mała sypialnia ).
Mieszkanie do wprowadzenia , można w nim od razu zamieszkać.
Mieszkanie ciepłe i słoneczne, bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu przystanki autobusowe, szkoła , przychodnia i sklepy.
Brama zamykana na kod.
Ogrzewanie elektryczne.
Czynsz najmu 1200 zł + opłaty za media ( woda, prąd, śmieci)
Oferta biura nieruchomości, wymagana kaucja w wysokości jednego czynszu i prowizja dla pośrednika.
Zapraszam na prezentację 

Ewelina Popławska - Zdanowicz
tel. 534-681-666

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty SCS-MW-5059
Powierzchnia 29,05 m²
Powierzchnia użytkowa 29,05 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Okna PCV
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na wynajem

SCS-MW-5058

Do wynajęcia oferuję mieszkanie położone na pograniczu Szczawna Zdroju i Białego Kamienia. Mieszkanie składa się z : - dużego przestronnego pokoju - aneksu kuchennego  - łazienki - przedpokoju  - garderoby z miejscem na pralkę  Mieszkanie umeblowane i wolne ...

Powierzchnia
31,08 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
41,83 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Biały Kamień
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

SCS-MW-5056

Do wynajęcia  oferuje piękne , nietuzinkowe mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście . Mieszkanie w wyjątkowej kamienicy , wyremontowanej z zewnątrz jak i w wewnątrz. Mieszkanie składa się z : pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, przedpokoju i schowka ...

Powierzchnia
33,95 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
44,18 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

SCS-MW-5061

Do wynajęcia oferuje bardzo ciekawe , funkcjonalne mieszkanie położona na parterze budynku w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie składa się z : pokoju z aneksem kuchennym ( z wyjściem balkonowym na podwórko należące do wspólnoty ), łazienki i przedpokoju. W pokoju została ...

Powierzchnia
28,08 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
48,08 zł
cena 1 350
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na wynajem

SCS-MW-5064

Do wynajęcia oferuję bardzo ładną  , komfortową kawalerkę  położoną w spokojnym miejscu na Nowym Mieście . Mieszkanie położone na 3 piętrze zadbanej kamienicy. Nieruchomość składa się z : pokoju, otwartego aneksu , garderoby oraz łazienki. Mieszkanie umeblowane.  Dodatkowym ...

Powierzchnia
27,80 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
53,96 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Nowe Miasto