49

zostaw wiadomość
6 081,08 zł/m2 cena: 189 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż oferuję mieszkanie położone na pograniczu Szczawna Zdroju i Białego Kamienia.

Świetna lokalizacja.
Cena 189 000 zł do negocjacji.
Ogrzewanie elekryczne.

Oferta biura nieruchomości , wymagana kaucja i prowizja dla pośrednika .

Serdecznie zapraszam na prezentację !

Ewelina Popławska - Zdanowicz 
tel. 513-130-023

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty SCS-MS-5067
Powierzchnia 31,08 m²
Powierzchnia użytkowa 31,08 m²
Liczba pokoi 1
Piętro parter
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana beton, cegła
Standard
Liczba pięter w budynku 3

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

SCS-MS-4989

Do sprzedania oferuje duże, przestronne i wyjątkowe mieszkanie o wysokości pomieszczeń pow 3 m, do własnej aranżacji. Mieszkanie składa się z :  - kuchni - dwóch pokoi - łazienki z wc  - przedpokoju  Do mieszkania przynależą dwie piwnice o powierzchni odpowiednio ...

Powierzchnia
94,92 m2
Cena za m2
2 475,77 zł
cena 235 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

SCS-MS-5024

Na sprzedaż oferuje ciekawe mieszkanie , położone na 3 piętrze , pięknej wyremontowanej kamienicy , która  wygrała główną nagrodę  w konkursie Ładny Dom. Mieszkanie składa się z : jednego pokoju , kuchni ( z której wydzielono mniejszy pokój), łazienki z wc o powierzchni ...

Powierzchnia
50,94 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 298,00 zł
cena 168 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Podgórze
mieszkanie na sprzedaż

SCS-MS-5013

Na sprzedaż oferuję mieszkanie na parterze kamienicy w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie składa się z kuchni , sypialni , pokoju z wydzieloną sypialnią, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie  może pozostać kompletnie umeblowane ( brak pralki widocznej na zdjęciach ...

Powierzchnia
59,56 m2
Cena za m2
3 525,86 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze

Wałbrzych, Podgórze
mieszkanie na sprzedaż

SCS-MS-5014

Na sprzedaż mieszkanie na parterze  z osobnym wejście położone w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie składa się z ; aneksu kuchennego połączonego z dużym pokojem , sypialni ( mniejszego pokoju ), łazienki i przedpokoju. Ogrzewanie gazowe  Doskonała lokalizacja , blisko ...

Powierzchnia
43,84 m2
Cena za m2
3 193,43 zł
cena 140 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze