oferta specjalna
49

zostaw wiadomość
6 730,77 zł/m2 cena: 189 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż oferuje bardzo ciekawe , funkcjonalne mieszkanie położona na parterze budynku w dzielnicy Śródmieście.
Mieszkanie składa się z : pokoju z aneksem kuchennym ( z wyjściem balkonowym na podwórko należące do wspólnoty ), łazienki i przedpokoju.
W pokoju została wydzielona antresola , która świetnie spełnia funkcję  sypialni.
Mieszkanie z ciekawą aranżacją w bardzo dobrej cenie.
Ogrzewanie elektryczne lub piec typu koza.
Na wyposażeniu brak łóżka widocznego na zdjęciach.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację .

Ewelina Popławska - Zdanowicz
tel. 513-130-023
e.mail: e.poplawska@sukcesnieruchomości.pl

 

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty SCS-MS-5068
Powierzchnia 28,08 m²
Powierzchnia użytkowa 28,08 m²
Liczba pokoi 1
Piętro parter
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Opłaty wg liczników prąd, woda
Liczba pięter w budynku 3

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

SCS-MS-5055

Na sprzedaż oferuje piękne , nietuzinkowe mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście . Mieszkanie w wyjątkowej kamienicy , wyremontowanej z zewnątrz jak i w wewnątrz. Mieszkanie składa się z : pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, przedpokoju i schowka ...

Powierzchnia
33,95 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 480,12 zł
cena 220 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

SCS-MS-4989

Do sprzedania oferuje duże, przestronne i wyjątkowe mieszkanie o wysokości pomieszczeń pow 3 m, do własnej aranżacji. Mieszkanie składa się z :  - kuchni - dwóch pokoi - łazienki z wc  - przedpokoju  Do mieszkania przynależą dwie piwnice o powierzchni odpowiednio ...

Powierzchnia
94,92 m2
Cena za m2
2 475,77 zł
cena 235 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Podgórze
mieszkanie na sprzedaż

SCS-MS-5013

Na sprzedaż oferuję mieszkanie na parterze kamienicy w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie składa się z kuchni , sypialni , pokoju z wydzieloną sypialnią, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie  może pozostać kompletnie umeblowane ( brak pralki widocznej na zdjęciach ...

Powierzchnia
59,56 m2
Cena za m2
3 525,86 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze

Wałbrzych, Podgórze
mieszkanie na sprzedaż

SCS-MS-5014

Na sprzedaż mieszkanie na parterze  z osobnym wejście położone w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie składa się z ; aneksu kuchennego połączonego z dużym pokojem , sypialni ( mniejszego pokoju ), łazienki i przedpokoju. Ogrzewanie gazowe  Doskonała lokalizacja , blisko ...

Powierzchnia
43,84 m2
Cena za m2
3 193,43 zł
cena 140 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze