nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój
mieszkanie na wynajem

SCS-MW-5066

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie , położone w spokojnym budynku w Szczawnie Zdroju. Mieszkanie składa się z : -dwóch pokoi, - kuchni, - łazienki z wc - przedpokoju. Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, w pięknym wyremontowanym budynku. Ogrzewanie gazowe. Świetna ...

Powierzchnia
44,11 m2
Cena za m2
47,61 zł
cena 2 100
mieszkanie na wynajem - Szczawno-Zdrój
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój
mieszkanie na wynajem

SCS-MW-5060

Do wynajęcia oferuje ciekawe , urządzone z dużym wyczuciem mieszkanie położone w Szczawnie Zdroju. Mieszkanie położone na drugim piętrze , składa się z :  widnej kuchni , pokoju ,  łazienki z wc przedpokoju. Mieszkanie umeblowane i wyposażone . Do ceny najmu ...

Powierzchnia
36,38 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,23 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój
mieszkanie na wynajem

SCS-MW-4715

Do wynajęcia oferuję ciekawe i niebanalne mieszkanie położone kilka kroków od Szczawieńskiego deptaka. Mieszkanie składa się z : pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc . Mieszkanie kompletnie umeblowane i częściowo wyposażone ( lodówka , pralka na wyposażeniu).  Bardzo ...

Powierzchnia
26,19 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
53,46 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Szczawno-Zdrój
Kryteria wyszukiwania

rozumiem