Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na wynajem

SCS-MW-5058

Do wynajęcia oferuję mieszkanie położone na pograniczu Szczawna Zdroju i Białego Kamienia. Mieszkanie składa się z : - dużego przestronnego pokoju - aneksu kuchennego  - łazienki - przedpokoju  - garderoby z miejscem na pralkę  Mieszkanie umeblowane i wolne ...

Powierzchnia
31,08 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
41,83 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

SCS-MW-5056

Do wynajęcia  oferuje piękne , nietuzinkowe mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście . Mieszkanie w wyjątkowej kamienicy , wyremontowanej z zewnątrz jak i w wewnątrz. Mieszkanie składa się z : pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, przedpokoju i schowka ...

Powierzchnia
33,95 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
44,18 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na wynajem

SCS-MW-5038

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Piaskowej Góry . Mieszkanie składa się z : kuchni , czterech oddzielnych pokoi, łazienki , WC , przedpokoju . Mozliwy najem dla pracowników . Czynsz najmu 3500 zł + media ( woda , prąd , gaz ) + śmieci . oferta biura nieruchomości, ...

Powierzchnia
89,00 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
39,33 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

SCS-MW-4931

Do wynajęcia bardzo atrakcyjny, stylowy przestronny lokal mieszkalny  usytuowany na 3-piętrze w 3-piętrowej kamienicy w Śródmieściu. Nieruchomość składa się z : czterech oddzielnych (zamykanych) pokoi, dużej przestronnej kuchni, dwóch łazienek z wc ( jedna wcześniej ...

Powierzchnia
133,60 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
18,71 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście

Szczawno-Zdrój
mieszkanie na wynajem

SCS-MW-4715

Do wynajęcia oferuję ciekawe i niebanalne mieszkanie położone kilka kroków od Szczawieńskiego deptaka. Mieszkanie składa się z : pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc . Mieszkanie kompletnie umeblowane i częściowo wyposażone ( lodówka , pralka na wyposażeniu).  Bardzo ...

Powierzchnia
26,19 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
47,73 zł
cena 1 250
mieszkanie na wynajem - Szczawno-Zdrój
Kryteria wyszukiwania

rozumiem