Stare Bogaczowice
mieszkanie na sprzedaż

SCS-MS-4964

Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość położona w cichym i spokojnym miejscu w Starych Bogaczowicach. Nieruchomość składa się z : parteru : kuchnia , łazienka z wc, przedpokój , salon piętro : trzy sypialnie , łazienka , korytarz. Do mieszkania przynależy ogródek ...

Powierzchnia
282,80 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
1 237,62 zł
cena 350 000
mieszkanie na sprzedaż - Stare Bogaczowice

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

SCS-MW-4931

Do wynajęcia bardzo atrakcyjny, stylowy przestronny lokal mieszkalny  usytuowany na 3-piętrze w 3-piętrowej kamienicy w Śródmieściu. Nieruchomość składa się z : czterech oddzielnych (zamykanych) pokoi, dużej przestronnej kuchni, dwóch łazienek z wc ( jedna wcześniej ...

Powierzchnia
133,60 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
18,71 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

SCS-MS-4930

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny, stylowy przestronny lokal mieszkalny  usytuowany na 3-piętrze w 3-piętrowej kamienicy w Śródmieściu. Nieruchomość składa się z : czterech oddzielnych (zamykanych) pokoi, dużej przestronnej kuchni, dwóch łazienek z wc ( jedna wcześniej ...

Powierzchnia
133,60 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 694,61 zł
cena 360 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

SCS-MS-4881

Na sprzedaż oferuję duże , przestronne mieszkanie położone na ul. Miłosza  na Piaskowej Górze . Mieszkanie składa się z : - 4 pokoi - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju. Oferta skierowana również do obcokrajowców. Ogrzewanie miejskie. Mieszkanie w chwili ...

Powierzchnia
89,00 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 438,20 zł
cena 395 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Stare Bogaczowice, Jabłów
działka na sprzedaż

SCS-GS-4873

Na sprzedaż oferuję bardzo atrakcyjne działki położoną w malowniczej okolicy z przepięknymi widokami w malowniczym Jabłowie. Działka aktualnie rolna,  leży na terenie nie objętym planem zagospodarowania ( istnieje możliwość zabudowy takiej działki na podstawie wydania ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
120,00 zł
cena 360 000
działka na sprzedaż - Stare Bogaczowice, Jabłów

Wałbrzych, Śródmieście
lokal na sprzedaż

SCS-LS-4772

Na sprzedaż oferuję bardzo ciekawy lokal położony  w Śródmieściu. Lokal położony na parterze ładnej wyremontowanej kamienicy ( zrobiona elewacja, dach , części wspólne ). Świetny układ pomieszczeń pozwalający na dowolne aranżacje. W chwili obecnej lokal składa się ...

Powierzchnia
108,03 m2
Piętro
parter
Cena za m2
2 962,14 zł
cena 320 000
lokal na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
50