Wałbrzych, Podgórze
mieszkanie na sprzedaż

SCS-MS-5014

Na sprzedaż mieszkanie na parterze  z osobnym wejście położone w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie składa się z ; aneksu kuchennego połączonego z dużym pokojem , sypialni ( mniejszego pokoju ), łazienki i przedpokoju. Ogrzewanie gazowe  Doskonała lokalizacja , blisko ...

Powierzchnia
43,84 m2
Cena za m2
3 193,43 zł
cena 140 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze

Wałbrzych, Podgórze
mieszkanie na sprzedaż

SCS-MS-5013

Na sprzedaż oferuję mieszkanie na parterze kamienicy w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie składa się z kuchni , sypialni , pokoju z wydzieloną sypialnią, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie  może pozostać kompletnie umeblowane ( brak pralki widocznej na zdjęciach ...

Powierzchnia
59,56 m2
Cena za m2
3 525,86 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze

Jedlina-Zdrój, Kamieńsk
mieszkanie na sprzedaż

SCS-MS-5010

Na sprzedaż oferuję mieszkanie położone na 1 piętrze kamienicy w Jedlinie Zdroju. Mieszkanie składa się z : - pokoju dziennego z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wc - przedpokoju. Ogrzewanie elektryczne oraz koza. Nieruchomość świetna jako inwestycja, ...

Powierzchnia
46,12 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 182,13 zł
cena 239 000
mieszkanie na sprzedaż - Jedlina-Zdrój, Kamieńsk

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

SCS-MS-5006

Na sprzedaż oferuje mieszkanie znajdujące się w bardzo ładnej kamienicy. Mieszkanie na  parterze , składa się z : - 2 pokoi - kuchni ( zaaranżowanej jako salon z aneksem kuchennym) - łazienka z WC - przedpokoju - garderoby. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim ...

Powierzchnia
66,56 m2
Cena za m2
3 756,01 zł
cena 250 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
lokal na wynajem

SCS-LW-5003

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu jednego pokoju z trzech dostępnych w lokalu usługowym w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu. Lokal składa się z :  poczekalni , kuchni i łazienki do wspólnego użytku z pozostałymi najemcami oraz oferowanego do ...

Powierzchnia
12,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
75,00 zł
cena 900
lokal na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
lokal na wynajem

SCS-LW-5002

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
60,00 zł
cena 1 200
lokal na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście
49