nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na wynajem

SCS-MW-5069

Do wynajęcia oferuję 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze IV piętrowego bloku. Mieszkanie , jasne , widne i słoneczne z bardzo przyjemnym widokiem. Nieruchomość składa się z : - 3 pokoi  - kuchni z oknem - łazienki z wc  - przedpokoju. Mieszkanie częściowo ...

Powierzchnia
51,40 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
27,24 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Piaskowa Góra
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

SCS-MS-5068

Na sprzedaż oferuje bardzo ciekawe , funkcjonalne mieszkanie położona na parterze budynku w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie składa się z : pokoju z aneksem kuchennym ( z wyjściem balkonowym na podwórko należące do wspólnoty ), łazienki i przedpokoju. W pokoju została ...

Powierzchnia
28,08 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 730,77 zł
cena 189 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

SCS-MS-5067

Na sprzedaż oferuję mieszkanie położone na pograniczu Szczawna Zdroju i Białego Kamienia. Mieszkanie składa się z : - dużego przestronnego pokoju - aneksu kuchennego  - łazienki - przedpokoju  - pomieszczenia z miejscem na pralkę  Mieszkanie umeblowane i wolne ...

Powierzchnia
31,08 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 081,08 zł
cena 189 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój
mieszkanie na wynajem

SCS-MW-5066

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie , położone w spokojnym budynku w Szczawnie Zdroju. Mieszkanie składa się z : -dwóch pokoi, - kuchni, - łazienki z wc - przedpokoju. Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, w pięknym wyremontowanym budynku. Ogrzewanie gazowe. Świetna ...

Powierzchnia
44,11 m2
Cena za m2
47,61 zł
cena 2 100
mieszkanie na wynajem - Szczawno-Zdrój
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na wynajem

SCS-MW-5064

Do wynajęcia oferuję bardzo ładną  , komfortową kawalerkę  położoną w spokojnym miejscu na Nowym Mieście . Mieszkanie położone na 3 piętrze zadbanej kamienicy. Nieruchomość składa się z : pokoju, otwartego aneksu , garderoby oraz łazienki. Mieszkanie umeblowane.  Dodatkowym ...

Powierzchnia
27,80 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
53,96 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Nowe Miasto
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

SCS-MS-5062

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie ( spółdzielcze własnościowe prawo) o powierzchni 62 m², usytuowane na parterze bloku. Mieszkanie składa się z : dużego salonu, dwóch sypialni, kuchni , łazienki, wc i przedpokoju. Dodatkowym atutem jest balkon z widokiem na ...

Powierzchnia
62,40 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 798,08 zł
cena 549 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień
Kryteria wyszukiwania

rozumiem